Image

GALERİ

taşı sanata çeviriyoruz

MARKALAR

en iyi markalar burada

HAKKIMIZDA

bizi yakından
tanıyın

İLETİŞİM

bizimle iletişimde kalın

Image

Image
Conceptzon 2020 yılında seramik, mermer, mozaik ve parke ürünleri alanında faaliyetini gerçekleştiren ultra lüx projelere imza atan bir firmadır.

Firmamızın amacı en üst kalitede ve en hızlı şekilde projelendirmeler yapmaktır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda özel projeler (MSCM – Costum Made Ceramic Mosaic) ve uygulamalar yapan, özellikle de kaliteli proje ve kusursuzluk mottosunu benimseyen ve önceliği olan Conceptzon yurtdışı faaliyetleri de göstermektedir. En kaliteli mimarlar ile çalışan İstanbul bazlı firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübeli çalışanlarının bir araya geldiği ve son teknoloji ile üretimini yaptığı ve ithal ettiği ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında nihai tüketiciye ulaştırmaktadır.

Conceptzon sürekli yeni projeler ile ürün yelpazesini güncel tutan, dünyada ki değişimi ve gelişimi yakından takip eden, müşterilerin istekleri doğrultusunda kaliteli projelere imza atmıştır ve atmaya da devam etmektedir.

Başta Fiandre, Emil Ceramica, Fondovalle gibi dünyaca ünlü markalarla çalışmanın vermiş olduğu gurur ile projelerinde en üst segment malzemeleri kullanması ile tanınan firmamızın başlıca yurtdışı ihracatları ve projeleri de mevcuttur.

Firmamızın temel ilkesi mesleki tecrübelerimizi aktararak, en iyi ve en kaliteli malzemeyi geniş ürün yelpazesi ile mekanlarınıza yakışacak şekilde uzman ekiplerimizle uygulamalar yapıp, çözüm ortağınız olarak uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet etmektir.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 

Sultan Murat Cad. Bahçelievler Mah.
Nazenin Konakları No:2/A
Çengelköy / Üsküdar 34688 İstanbul

E-Posta
info@conceptzon.com

Telefon
  • +90 216 755 77 17
Telefon
  • +90 543 259 19 90

Image

Image